Movies
Ratings
34
A MuseRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0