Movies
Ratings
137
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Fallen AngelsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0- A hot roofRated ★ 4.5
- My Mother and Her GuestRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
Spring Bears LoveRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5- BossRated ★ 0.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5