Series
Ratings
45
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Magical Girl Raising ProjectRated ★ 3.5
TorchwoodRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5