Series
Ratings
65
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.5- Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- The Interest of LoveRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0