Movies
Ratings
695- RevelationRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5- MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5- Good NewsRated ★ 3.5
- HarbinRated ★ 3.0
- I, The ExecutionerRated ★ 2.5

Troll FactoryRated ★ 3.0- Believer 2Rated ★ 2.5
Project SilenceRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0- UprisingRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.0- CobwebRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 2.5