Movies
Ratings
106
ThorRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0