Movies
Ratings
114
Sister ActRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
- Running ManRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 0.5
PocahontasRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5- Marrying the MafiaRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 1.5
Ninja AssassinRated ★ 1.5