Movies
Ratings
643
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Husbands and WivesRated ★ 4.0- The Boys Who Cried WolfRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0- Our Love StoryRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.5
Notes on a ScandalRated ★ 3.5
WildRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0- OvermanRated ★ 2.5
- Fourth PlaceRated ★ 3.5

Love, LiesRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5- The Great ActorRated ★ 2.5
Tokyo!Rated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Annie HallRated ★ 4.0
The InternRated ★ 2.0