Movies
Ratings
240
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 5.0
Last VegasRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0