Titles you rated
- The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
- The Devil's PlanRated ★ 4.0
- Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0- Family PlanRated ★ 3.0
- Hyper KnifeRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Succession Season 4Rated ★ 5.0
Succession Season 3Rated ★ 5.0
Succession Season 2Rated ★ 5.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
- ShōgunRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5

Under the SkinRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
The Wind Blows From LongxiRated ★ 3.5- Pretend It's a CityRated ★ 4.0