Movies
Ratings
1233
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5- Shark WhispererRated ★ 4.0
- The Old Guard 2Rated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- The MatchRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5- HarbinRated ★ 1.0
The Old GuardRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5- Two Distant StrangersRated ★ 4.0
- Back in ActionRated ★ 4.0
- Rebel RidgeRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 5.0- Drawing CloserRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0