Titles you rated
AliveRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 3.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 1.0
True RomanceRated ★ 3.5- No Comment FamilyRated ★ 2.5
RidersRated ★ 2.0
Last Hero in ChinaRated ★ 3.0
Smokin' AcesRated ★ 3.5
The Last Boy ScoutRated ★ 3.0
Boogie NightsRated ★ 2.5
JuniorRated ★ 2.5
Due DateRated ★ 2.5
The RecruitRated ★ 3.0
DaylightRated ★ 2.0
Any Given SundayRated ★ 3.5
Executive DecisionRated ★ 2.0
WindtalkersRated ★ 2.0- Lost In LoveRated ★ 3.0
A Time to KillRated ★ 2.0