Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.5- PapermanRated ★ 4.5

Late AutumnRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 1.5