Titles you rated
- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
RoboCop 2Rated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 2.5
ConfessionsRated ★ 4.0- MandateRated ★ 0.5
Death Becomes HerRated ★ 2.5
The IncidentRated ★ 3.5