Movies
Ratings
569
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 2.0- Good NewsRated ★ 3.5
- The World of LoveRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5
BabygirlRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5- It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0- Waikiki BrothersRated ★ 2.0
- A House of DynamiteRated ★ 4.0
- Jealousy Is My Middle NameRated ★ 4.0
- Don't Tell MotherRated ★ 2.5
- Murder ReportRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0