Movies
Ratings
190
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
D-WarRated ★ 2.5
Guns & TalksRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0