Movies
Ratings
315
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
CJ7Rated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 3.5
Shark TaleRated ★ 3.0
Dachimawa LeeRated ★ 2.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 2.5