Titles you rated
ElementaryRated ★ 4.0
The World God Only Knows: Chapter GoddessRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 3.5
2 Broke GirlsRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
2 Broke GirlsRated ★ 3.5- One Piece Season 2Rated ★ 3.5
2 Broke GirlsRated ★ 3.5- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
2 Broke GirlsRated ★ 3.5
2 Broke GirlsRated ★ 3.5- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
Mobile Suit GundamRated ★ 3.5
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5