Titles you rated
- Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Beef Season 1Rated ★ 5.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5

Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- The Silent SeaRated ★ 0.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0