Movies
Ratings
77
Crazy First LoveRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0- Jenny, JunoRated ★ 1.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0