Movies
Ratings
73
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0- WhiplashRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0