Series
Ratings
267
Made In AbyssRated ★ 4.5
Ranking of KingsRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 5.0
GirlsRated ★ 3.0
Downton Abbey Season 4Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 6Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 5Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 3Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 2Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.5
Steins;Gate 0Rated ★ 3.5- AJ and the QueenRated ★ 4.5