Movies
Ratings
202
Hot RoadRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 3.0
Cop OutRated ★ 5.0
Too Young To Die!Rated ★ 4.5
Cannibal HolocaustRated ★ 3.0
The Green InfernoRated ★ 4.0
We Are What We AreRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Drive AngryRated ★ 3.0
An EducationRated ★ 4.0
Thick as ThievesRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The StingRated ★ 3.5
Empire of KidsRated ★ 2.0
The Cherry OrchardRated ★ 3.5
Sadako vs. KayakoRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0