Series
Ratings
55- Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
Tiger & Bunny Season 2Rated ★ 4.0
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 4.5- The Orbital ChildrenRated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 3.5
Japan Sinks 2020Rated ★ 4.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
KyojoRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Bachelor Japan Season 3Rated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 3.5
Fake AffairRated ★ 4.0
Meet Me After SchoolRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 4.0