Movies
Ratings
23
The SwindlersRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0- Jenny, JunoRated ★ 4.0

Midnight RunnersRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0