Series
Ratings
218
Beast TamerRated ★ 3.0
Bibliophile PrincessRated ★ 4.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kun Season 3Rated ★ 4.5
Management of Novice AlchemistRated ★ 5.0
I'm the Villainess, So I'm Taming the Final BossRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.5
Golden Kamuy Season 4Rated ★ 4.5
Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 4.5
ChimimoRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Kiyo in Kyoto: From the Maiko HouseRated ★ 3.0
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 5.0
Ranking of KingsRated ★ 3.5
Ascendance of a BookwormRated ★ 5.0
Alternate World PharmacyRated ★ 5.0
The New Prince of Tennis U-17 World CupRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 4.5
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 5.0
Love Live! Superstar!!Rated ★ 3.5
Ya Boi Kongming!Rated ★ 4.5