Movies
Ratings
1258- ThrashRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.5
DownhillRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0- Ghost TrainRated ★ 3.0
Omniscient ReaderRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- Hi.5Rated ★ 3.0
TerrifierRated ★ 3.0- Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
Tall GirlRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 2.5