Series
Ratings
51- Last Samurai StandingRated ★ 4.0
- Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
- SANCTUARYRated ★ 4.5
- ShōgunRated ★ 3.5
- Resident Alien Season 3Rated ★ 4.0
- Resident AlienRated ★ 4.0
- The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 2Rated ★ 3.5
- Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
My Home HeroRated ★ 2.0
What will you do, Ieyasu?Rated ★ 1.0
Ya Boy Kongming!Rated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.0
Ooku Season 1Rated ★ 4.5- Ooku Season 2Rated ★ 4.5
Resident AlienRated ★ 3.5
Wave, Listen to Me!Rated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 4.0