Series
Ratings
87
Mieruko-chanRated ★ 4.0
The Detective Is Already DeadRated ★ 4.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 5.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 5.0
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 3.5
In/SpectreRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5
Little Witch AcademiaRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 4.5- FollowersRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 3.5
My Little MonsterRated ★ 3.0
Do You Love Your Mom and Her Two-Hit Multi-Target Attacks?Rated ★ 3.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Magical Girl OreRated ★ 4.5
おっさんずラブ SPRated ★ 3.5