Series
Ratings
46- ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.0- 3 Body ProblemRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0