Series
Ratings
281- AdolescenceRated ★ 3.5
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Fit for TV: The Reality of the Biggest LoserRated ★ 3.0
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0- Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
- Sakamoto DaysRated ★ 3.0
- Better Late Than SingleRated ★ 3.5
- Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 3.5
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
- Queen of TearsRated ★ 2.5