Series
Ratings
120
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
HERO2014Rated ★ 5.0
HERORated ★ 5.0- FightRated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0