Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
We Have a PopeRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Sorry We Missed YouRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 3.0
21 BridgesRated ★ 2.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0- I, The ExecutionerRated ★ 3.5