Movies
Ratings
246
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5- LavaRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5