Titles you rated
Cloud AtlasRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
StokerRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
AlfieRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5- All for LoveRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0