Titles you rated
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
CallsRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0- The Silent SeaRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0