Movies
Ratings
2032
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
The Current WarRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0- Secret NameRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Tears for YouRated ★ 2.5
Very Good GirlsRated ★ 3.5
No ReservationsRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Charlie St. CloudRated ★ 3.5
He Loves Me... He Loves Me NotRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.0
Over the BorderRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5