Movies
Ratings
597
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 3.5
PolarRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.5- Wall to WallRated ★ 2.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5- WhiplashRated ★ 4.5
- Bring Her BackRated ★ 3.5
- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5