Movies
Ratings
148
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
SaltRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0