Series
Ratings
294
Solo LevelingRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Move to HeavenRated ★ 4.0- As You Stood ByRated ★ 4.0
- One Day OffRated ★ 3.0
- Boyfriend on DemandRated ★ 4.0
- Miss GrannyRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 4.0- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0- Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.5
- CasheroRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
The X-FilesRated ★ 4.0- Dear XRated ★ 3.5
- K for KimbapRated ★ 3.0
- Shin's ProjectRated ★ 3.5