Movies
Ratings
205
Ice AgeRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 3.0
NoahRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 1.0
For the EmperorRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 1.5
Romeo + JulietRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0