Movies
Ratings
1611
Little ManRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
SakuranRated ★ 2.0
American History XRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0
The BodyRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 1.0
Open CityRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The DUFFRated ★ 1.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5