Movies
Ratings
518
Angels in the OutfieldRated ★ 4.0
Six Days Seven NightsRated ★ 4.0
AustraliaRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 4.5
Across the UniverseRated ★ 4.0
Double AgentRated ★ 3.0
TMNTRated ★ 3.0- Bus StopRated ★ 3.5
S.W.A.T.Rated ★ 3.0
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
WindtalkersRated ★ 3.5
Eight Legged FreaksRated ★ 3.0
My Beautiful Girl, MariRated ★ 2.5
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 3.0
Taking WoodstockRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.5