Series
Ratings
17
SkinsRated ★ 4.5- 오룡천자Rated ★ 1.0
- Heroic Legend of the Chin DynastyRated ★ 3.5
- 강산풍우정Rated ★ 4.0
- Founding Emperor Of Ming DynastyRated ★ 3.5
- Nijio Kakeru OhuhiRated ★ 2.5
요시츠네Rated ★ 3.5
Heart of a SamuraiRated ★ 3.0
GunbusterRated ★ 4.0
Ooku ~ Hana no Ran ~Rated ★ 4.0
아츠히메Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
天皇の料理番Rated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0