Movies
Ratings
263
ExitRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0- Rules of DatingRated ★ 1.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Fantastic PlanetRated ★ 4.0