Movies
Ratings
756
Still LifeRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
Pay It ForwardRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
The Bride with White HairRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
Dirty Dancing: Havana NightsRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
How to Lose Friends & Alienate PeopleRated ★ 3.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
PricelessRated ★ 4.0
Sweet Home AlabamaRated ★ 4.0
Intolerable CrueltyRated ★ 4.0
Down with LoveRated ★ 4.0
Monster-in-LawRated ★ 4.0