Movies
Ratings
442
The Hateful EightRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.5- Believer: extended cutRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.5- ScoutRated ★ 3.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The PledgeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0