Movies
Ratings
115- Dancing FrogRated ★ 5.0
- Noodle FishRated ★ 5.0
- Soeyoun - The Substance of EarthRated ★ 5.0
- Ate Nine (Indie-AniFest2013 trailer)Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
300Rated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 1.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0