Movies
Ratings
472
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.0
Non Non Biyori the Movie: VacationRated ★ 3.5
John WickRated ★ 2.0
SouthpawRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5
The TownRated ★ 2.0
Kamikaze GirlsRated ★ 1.0
April FoolsRated ★ 1.0
Saw IIIRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.5
CarsRated ★ 1.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 1.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 1.5
I'll Give It My All ... TomorrowRated ★ 1.5
Total RecallRated ★ 1.5
Mad MaxRated ★ 1.5
ThunderboltRated ★ 1.5