Titles you rated
The Super Mario Galaxy MovieRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Shin Kamen RiderRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Five Nights at Freddy's 2Rated ★ 1.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Geiko Kaimaku-henRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0